Reklama

Tesák Zloděj, měkčený

Tesák Zloděj, měkčený

Ukaž obrázky

Měkký tesák vhodný především pro akce v noci nebo v temném prostředí.

Detaily


350,00Kč


Tesák je stejného užití jako dýka Zloděj - večerní a noční záškodnické akce, proto je jeho konstrukce navržena tak, aby byl co nejbezpečnější, prvních 5 cm čepele je bez pevného jádra.

  • Délka 60cm
Od Komentář
2018-02-09 Martin J... Tesák jsem vyzkoušel a mohu doporučit. :3 Je hezky měkký a příjemně lehký. Sice nekryje prsty, ale to už je jen maličkost, když je navržen pro noční hry, které používají bezpečnější zbraně. Za mne rozhodně palec nahoru!
2012-12-18 Martin K... délka se počítá jako čepel nebo celý meč

Hobiti: Uváděná délka je vždy nejdelší naměřitelná velikost celé zbraně - tak, jako se většinou měří při kontrole na akcích.
2012-08-08 Petr O... dala by se do techniskych dat uvadet i sirka jelikoz ja jsi nektere uchyty delam sam a tak me to pak svazuje a nemuzu delat dopredu a dost to ovlivnuje co si za zbran vyberu i do boje :D
2011-12-25 jana l... Dobrý den, jen by sem se chtel zeptat jesli by nesel udelat teno mec nazakazku 80 cm.Samozřejně bych si něj připlatil,a jesli by tato úprava šla udelat i u jiných mečů.Předem dekuji na odpověd´.

Hobiti: Meče na zakázku běžně vyrábíme, ale objednávejte je prosím přes mail, tady není nikdy jisté, kdy si dotazu všimneme.

Pouze registrovaní zákazníci mohou komentovat zboží.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně žádné nové zboží