Reklama

Jedenapůlruční meč Gotika s železnou hlavicí, měkčený

Měkčená verze klasického gotického jedenpůl-ručního meče dovážená železnou hlavicí v délkách 110 cm nebo 120 cm.

Detaily


1 350,00Kč


Meč má laminátové jádro, které se jen tak nezlomí, měkčení 2cm a vše je kryto textilním pláštěm. Meč je měkčený vysoce odolnou pěnovou hmotou a lze ho díky tomu použít i při šermu s dřevěnými zbraněmi. Dřevěný jílec je omotaný kůží a zakončený železnou hlavicí ve tvaru mince nebo hrušky, která zlepšuje vyvážení meče.

Meč je vyvinut speciálně pro prostředí českých dřeváren a LARPů, kde jsou běžným jevem dřevěné zbraně a kovové části zbrojí. Vyhovuje také pravidlům DAK, ASF, Fas.

Dvouletá záruka se vztahuje na vše kromě měkčení, měkčení je potřeba po zhruba 15ti akcích, dle zuřivosti šermu :), opravit. Po boji se mohou objevit drobné trhliny v textilním plášti kryjícím pěnovou hmotu, které nijak nesnižují funkčnost zbraně a dají se v případě potřeby snadno opravit. Cena opravy měkčení je cca 1/3 ceny zbraně.

 

Meč vyrábíme ve dvou délkových verzích 110 cm a 120 cm, kratší meče jsou lépe dovážené menší hlavicí a delší meče tou větší. Šířka záštity je 20 cm a délka jílce 20 cm.

Od Komentář
2017-01-10 Jan N... Krásný meč celkově sám o sobě =D můžu jen doporučit.
2016-09-16 Tereza Č... Krásný tvar měkčení a přitom je opravdu hodně měkké. To si budu moct s gustem praštit. :D
... Při velké hrušce a 120cm je vyvážení 13cm před záštitou. Pohodlné, nádhera :)
2015-08-29 Martin K... Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či je možné aby koža na rukoväti bola čiernej farby
Ďakujem
2015-06-28 Tomáš K... Zdravím chci se zeptat na rozdíl mezi klasickým a rozebíratelným jílcem, jde mi o to jestli se ten rozebíratelný nepovoluje nebo nemá větší tendenci k poškození. Rad bych si totiž udělal jinou záštitu.
2013-06-21 Petr K... Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jaký typ laminátového jádra je zde použit a jaké jsou parametry zbraně (šířka čepele, síla měkčení u sečné i nesečné plochy a jaký typ hlavice je lepší u rozměru 120 cm). Děkuji
2012-03-25 Michael Š... Dobrý den, je možné tento meč přebarvit na černo?

Hobiti: Meč je možné nabarvit úplně na černo nebo na černo s nepatrnou vrstvou stříbrné - barva pak imituje černý kov a zbraň nevypadá plastově.
2012-03-21 jakub s... Dobrý den,Mám takovou žádost jestli by ste nevedeli udelat na LARP mekčený 1 a pul ručný meč z filmu pán prstenú - Anduril asi budete vedet jak vypadá jsem schopen dát za nej i pres 1200 kč. S pozdravem

Hobiti: Zbraně na zakázku běžně vyrábíme, ale podrobnosti je lepší domlouvat přes telefon nebo mail.

Pouze registrovaní zákazníci mohou komentovat zboží.

Košík  

(prázdný)