Reklama

Hledáme další hobity k nám do party.

 

Hobití detektivní oddělení dostalo za úkol najít schopné, samostatné a zodpovědné jedince ze všech ras a národů Středozemě, kteří by byli vhodní jako pomocníci k Hobitům do Hůrky. A protože nikoho nenašli a jsou v koncích, nezbývá než využít veřejné výzvy.
Hledáme jednoho nebo více humanoidů, kteří by se s námi podíleli na provozu Hůrky.
Potřebujeme někoho komunikativního a kreativního do kanceláře na vyřizování objednávek, povídání si se zákazníky a balení balíků.
Někoho zručného, pečlivého, se smyslem pro detail, touhou učit se novým věcem a dělat je pořádně do dílny s kůží, šicí dílny a dílny na výrobu zbraní a štítů.
Předchozí zkušenosti s výrobou, ať už zbraní nebo kožených doplňků, případně jiné zkušenosti, nejsou podmínkou všechno vás naučíme. Důležitá je pečlivost, protože se snažíme odvádět práci té nejvyšší možné kvality.
Pokud však máte zkušenost s programováním a obsluhou cnc frézky, je to vítaná dovednost.
Nehledáme někoho, kdo by občas přišel na brigádku a přivydělat si.
Hledáme parťáka pro kterého bude Hůrka a její směrování důležité, který se po zaučení bude chtít podílet na dalším rozvoji.
Někoho, kdo hledá práci na dlouhou dobu, aby “nezahodil” čas strávený zaučováním.
Někoho, kdo je ochoten obětovat trochu pohodlí a sádla, aby se sám někam posunul a nečeho dosáhl.
Ze začátku toho na vás bude hodně, postupy výroby zahrnují mnoho důležitých detailů, budete dělat hodně chyb a budete se učit pomalu. Budete dělat práci, která bude spíše učňovská, hodně přípravných prací na komponentech, hodně opakujících se úkonů. Získáte tím však určitou zručnost a praxi. Občas se může stát, že budete muset udělat práci, která se vám dělat nechce, ale budete se muset překonat, protože to bude důležité.
K výrobě kompletního složitého kusu se nedostanete hned.
Ale hned, jak se propracujete touto fází, zjistíte, že výroba samotná je potom už hračka.
Pro koho si myslíme, že je práce u nás vhodná?
Pro mladší začínající řemeslníky, kteří hledají kde by se usadili a čím by se živili.
Pro ty, které uspokojuje dělat zákazníkům radost, řešit složité situace, kompletovat došlé objednávky a odškrtávat hotové věci ze seznamu.
Pro lidi, kteří nebydlí daleko od Hředlí u Rakovníka, případně bydlí na správné straně Prahy - autobus ze Zličína k nám jezdí necelou hodinu. Ale pozor, v blízké době, asi do dvou let, máme v plánu se stěhovat i s dílnami k Máchovu Jezeru.
Pro lidi se stejnými koníčky, tj. larpy, tábory, koně, příroda, fantasy, cosplay, dobrodružství.
Co vám můžeme nabídnou?
V první řadě přátelský kolektiv, kde si nikdo nehraje na podnikovou hierarchii.
Možnost pracovat rukama a vidět hned její výsledek - je to mnohdy dost uspokojivý pocit.
Později, po zaučení, se podílet na rozvoji Hůrky.
Pokud byste to měli k nám daleko, můžeme nabídnout skromné “studentské” ubytování u nás, abyste nemuseli utrácet čas a peníze za dojíždění. Případně zařídíme ubytování za rozumné peníze v bytě nedaleko dílen přímo ve Hředlích.
Dílnu a její vybavení můžete po domluvě používat na svoje vlastní projekty, ať ty pro vaše potěšení a nebo obohacení. Pokud budete mít zájem můžeme vám pomoci a poradit s postupem, volbou materiálu…
Pracovní dobu dle vašich požadavků (pozor, ten kdo má slabou sebekázeň, zjistí, že to je spíš nevýhoda). Většinou odměňujeme podle odvedené práce, ne podle hodin a toho, kdy se ta práce udělala. Jestli chcete pracovat 3 dny v týdnu 12-15 hodin a pak mít 4 denní víkend nebo raději méně hodin denně a za to mít více volna každý den, je jen na vás a na domluvě.
Peníze
V současné době rapidně měnících se cen nedokážeme říct, co je slušná odměna. Ještě před rokem bylo 200Kč na hodinu slušný plat. Na kterém bylo postavené naše oceňování práce.
Proto bude nejlepší se na odměně domluvit individuálně. Cena práce se přímo promítá do konečné ceny našich výrobků.
Pracovní poměr můžeme uzavřít dle vašich preferencí.
Veškeré dotazy a návrhy posílejte na mail obchod@uhobitu.cz
Za všechny Hobity z Hůrky,
Bagr
P.S.: Nehledáme krátkodobou výpomoc, hledáme někoho na stálo!


DomůDomů

Košík  

(prázdný)
Reklama