Reklama

PRAVIDLA POUŽÍVÁNÍ

Soukromí

Provozovatel internetového obchodu Hůrka, Tomáš Neugebauer, IČO 74502808, na internetové adrese http://hurka.uhobitu.cz se zavazuje, že svěřená osobní data nebude bez souhlasu vlastníka těchto dat jakkoliv poskytovat třetí osobě a nepoužije svěřená osobní data ke komerční nabídce nesouvisející s propagací internetového obchodu Hůrka. Současně se zavazuje k tomu, že na přání zákazníka i bez udání důvodu jeho osobní data vymaže ze své databáze.

 

Storno objednávky

Kupující může svou objednávku jednoduše vzít zpět (stornovat) do chvíle, kdy mu přijde mail potvrzující změnu stavu objednávky z "přijata" na "vyřizuje se", a to buď přímo v adminitraci svého účtu v našem obchodu nebo e-mailem na adresu hurka@uhobitu.cz, v jehož předmětu je slovo STORNO. Později je stornování možné po domluvě přes e-mail hurka@uhobitu.cz nebo telefon 776140099, pokud jsme objednávku ještě neodeslali.

Po odeslání objednávky je stornování možné, ale zákazník se zavazuje, že uhradí poštovné převodem na účet nebo osobně v některé z poboček.

 

Platební podmínky

  • Zboží může být zasláno na dobírku - je zaplaceno při převzetí na poště nebo při doručení jiným kurýrem. Toto je možné pouze v rámci České a Slovenské republiky.
  • Zboží je možno odebrat osobně v našem kamenném obchodě Praze , popř. v přímo v Hůreckém dvoře, platí se hotově při převzetí. Omlouváme se, ale karty zatím opravdu nevedeme:)
  • Zboží je možné zaplatit převodem na účet, balík v takovém případě odesíláme po připsání požadované částky na náš účet. Platby ze zahraničních účtů jsou po domluvě také možné.
  • Veškeré ceny uvedené v našem ceníku jsou smluvní a konečné - provozovatel obchodu není plátcem DPH.

 

Vrácení zboží

Pokud se zakoupeným zbožím z našeho obchodu nejste spokojeni, můžete toto zboží vrátit bez udání důvodu do 14ti dnů od jeho doručení. Zboží musí být vráceno nepoškozené a nepoužité s dokladem o koupi. O úmyslu vrátit zboží zakoupené v našem obchodě nás prosím informujte e-mailem na adresu hurka@uhobitu.cz nebo telefonicky na čísle 776140099 (Tomáš Neugebauer), domluvíme se na způsobu vrácení zboží.

 

Prosím neposílejte zboží na dobírku a do kamené prodejny, zboží zaslané zpět na dobírku nemůžeme vyzvednout a v kamenném prodejně není schránka. Po vrácení nepoškozeného zboží Vám bude vrácena cena zboží (do ceny zboží se nezapočítává dopravné) buď bankovním převodem nebo poštovní poukázkou, záleží na Vašem přání, a to nejpozději do pěti pracovních dnů ode dne vrácení zboží. Pokud je zboží šíté, nebo zdobené podle přání zákazníka bude vrácená částka snížená o cenu zdobení a o část nákladů spojených s výrobou na míru.


DomůDomů

Košík  

(prázdný)
Reklama