Reklama

Hůrka je e-shop s vybavením pro LARP a neodmyslitelně k němu patří i kamenná prodejna U Hobitů v Praze. Téměř veškeré nabízené vybavení se vyrábí přímo v našich dílnách v Hůreckém dvoře - šijeme kostýmy, vyrábíme zbroje i zbraně především na LARP, ale některé štíty nebo kožené doplňky používají i šermíři na living history. Často také vyrábíme zbraně nebo kostýmy na zakázku přímo podle přání zákazníka.
Dílna se zabývá i výzkumem a vývojem nových a lepších postupů při výrobě, díky čemuž se v naší nabídce objevila jediná opravdu lepící kobercová páska, laminátová jádra do zbraní a lučišť nebo výborná měkčící hmota pro výrobu zbraní na LARPy a bitvy.

 

Při výběru dodavatelů materiálů nebo polotovarů vždy upřednostňujeme místní dodavatele a výrobce. Proto jsou naše výrobky možná o něco dražší, ale také podstatně kvalitnější, než kdybychom dávali přednost produktům a materiálům z východní Asie.

 

Za dílnou i obchodem stojí skupina lidí, kteří sami na LARPy pravidelně jezdí. Díky tomu jsme s českým LARPovým prostředím neustále v kontaktu, sledujeme nové trendy, kterým pak výrobu přizpůsobujeme. Kvalita šípů i zbraní nebo třeba velikost štítů prošla za dobu naší existence výraznými změnami. A také dokážeme poradit nováčkům i pokročilejším hráčům s výběrem nebo výrobou zbraně, kostýmu, materiálu atd.


DomůDomů

Košík  

(prázdný)
Reklama