Ocelová barva na zbraně

Barva vyvinutá přímo pro barvení zbraní na LARP, dřevěných i měkčených. Mezi její hlavní přednosti patří velice snadná aplikace, krátká doba schnutí a vysoká pružnost a odolnost - barva zvyšuje pevnost povrchu zbraně.

Detaily


130,00Kč


Lahvička obsahuje 50g. Pro orientaci: je to množství na zhruba tři jednoduční meče.

 

Před použitím dobře protřepejte. Nanášejte štětcem na čistý a suchý savý povrch, např. na dřevo nebo textilní pásku. Z PowerTape, laku apod. se může barva sloupávat. Nechte asi 30min zaschnout. Barva je ředitelná vodou, ale platí, že čím vyšší množství vody, tím nižší kvalita mechanických vlastností barvy.

 

Jediná silnější vrstva barvy dodá měkčené i dřevěné zbrani pěkný kovový vzhled. Pro maximální efekt je ale možné nanést tenkou vrstvu barvy, po zaschnutí přebrousit jemným brusným papírem a nanést druhou tenkou vrstvu , kterou je možné patinovat černou Kresbou nebo mořidlem ( pozor lih v mořidle barvu leptá, používat opatrně).

Pozor! Příliš silná vrstva barvy se může odlupovat.

 

Barva je vyvinuta Hůreckou dílnou a testována na zbraních i lidech.

Výhradním distributorem pro ČR jsou Hobiti:)

Od Komentář
2021-03-04 Vít K... Dobrý den, jde tato barva míchat s latexem? Hobiti: ano jde, ale nemáme to stopro ozkoušené
2013-10-24 Matyáš V... Testováno na lidech ? :D testujou se i zbraně na lidech ?
Hobiti: přesně tak :-)
2013-05-07 Jiří P... Lze nanést i na karton ? :) Hobiti: ano v tenké vrstvě lze.
2013-04-19 Michal P... Mohu vřele doporučit.Skutečný zázrak :)
2012-04-05 Dominik C... Dobrý den, je možno tuhle barvu nanýst na zelenou či červenou kobercovku co tu prodáváte? Jestli to třeba nebude prosvítat ta barva kobercovky. Díky

Hobiti: Dobrý den, tuto barvu je možné nanést na kobercovku jakékoli barvy, kryje dobře.
2012-02-01 Martin O... Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli tato barva chytne na klasickou kobercovou pásku..A když pak chytne nehrozí, že by se začala odloupávat? Děkuji za odpověď a přeji hezký den :)

Hobiti: Dobrý den, textilní povrch je právě jeden z nejlepších a barva na něm drží velice dobře.
2011-04-23 Petr R... Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je tohle ta nádherná barva, kterou dáváte za příplatek na zbraně. :)

Hobiti: Bohužel není:) Tuto ocelovou barvu používáme teď místo stříbrné pásky a nanáší se na klasickou kobercovou lemovku. Vícevrstvé barvení je složitější a jak název napovídá, má více různých vrstev:) A bohužel zůstává díky vyšší náročnosti za příplatek.
Doufáme, že se nám co nejdříve podaří nahradit fotky staré základní úpravy se stříbrnou páskou za nové čepele v ocelové barvě.

Pouze registrovaní zákazníci mohou komentovat zboží.

Košík  

(prázdný)