Reklama

Záštita z termoplastu

Záštity na meče z houževnatého termoplastu

Detaily


100,00Kč


Záštity na meče z houževnatého termoplastu

V délce 18, 16 a 14 cm .

 

Rovná, vyřezávaná záštita vyrobená z opravdu odolného termoplastu, vhodná na jednoruční meče. Dá se teplem tvarovat do různých oblouků: viz. obrázky. Je velice mírně pružná.

 

Pro tvarování je nejjednodušší záštitu povařit v hrnci s vodou a za tepla ohnout např. ve svěráku, je potřeba relativně velké síly. Dá se nahřívat i jinak, ale je potřeba aby plast nepřesáhl teplotu 100 °C, jinak zkřehne.

 

Otvory pro jádro jsou řezány napřesno. Může se stát, že se při ohýbání mírně zdeformují, stačí je pak upravit pilníkem nebo rašplí.

 

Materiál snese opravdu hodně velké rány, ale pokud se do něj udělají zářezy, hrozí prasknutí v místech zářezů. Chcete-li je zdobit doporučujeme co nejvíce na krajích kde nepůsobí velké síly.

Záštity se dají barvit běžnými barvami, pro větší odolnost barvy doporučujeme použít základ na plasty (koupíte v každé prodejně Barvy - laky ) Síla materiálu je 11 mm

Od Komentář
2018-08-19 Martin J... Zdravím, rád bych se zeptal, zda lze záštitu zakoupit i v rozměrech 8x16mm? Hodlám koupit vaše nové laminátové jádro a sestavit si jedenapůlručku v domácích podmínkách. Pokud nelze zakoupit v rozměru 8x16mm, je možné upravit na požadovanou velikost v domácích podmínkách? Děkuji za odpověď. ;)
2018-06-22 Jakub D... Lze vyrobit delší? Třeba 30 cm na pořádný esíčko. Díky za odpověď.
2018-05-25 Jakub F... Mohu se zeptat na složení termoplastu?

Pouze registrovaní zákazníci mohou komentovat zboží.

Košík  

(prázdný)