Reklama

Štít Gotika

Štít Gotika

Ukaž obrázky

Prohnutý štít gotického tvaru o rozměrech 80x55cm.

Detaily


900,00Kč


Velikost

Štít je vyroben tak, aby splňoval požadavky většiny akcí na velikost.

Obvod štítu je do 220cm a vejde se do obdélníku o rozměru 80x60cm.

 

Materiál

Štít je vyroben z 8mm silné bukové překližky, která je velice odolná a snadno bez úpravy vydrží to nejhorší zacházení, se kterým se na dřevárně nebo LARPu může setkat. Pro úplnou odolnost i vůči počasí doporučujeme nabarvit štít jakoukoli barvou, nejlépe akrylátovou.

 

Úpravy

Nabízíme možnost bezpečnostní úpravy, která jednak zabrání případnému odštěpování hran a navíc bude hrana štítu měkčí a širší, takže nebudete mít problém se schválením na žádné akci.

Pokud máte zájem o stylovější měkčení hrany, nabízíme lemování hran pruhem kůže, která hrany rozšíří, změkčí i ochrání proti odštěpování. A především vypadá hezky a je odolná proti potrhání.

Šermířům, kteří používají i železné meče, můžeme nabídnou lemování štítu surovou kůží, která zpevní a ochrání korpus štítu před ocelí a vypadá velmi stylově. Nicméně na akcích, které vyžadují měkčenou hranu štítu, takový štít neschválí.

Štít si můžete nechat nabarvit nebo ozdobit jakýmkoli znakem nebo vzorem, který nahrajete níže jako úpravu objednávky. Ceny zdobení jsou různé - uvedená cena 100,- Kč je za opravdu jednoduchý, lineární vzor, ceny složitějších vzorů bývají vyšší. Orientační ceny vzorů, které jsme již dělali, najdete ZDE.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Pouze registrovaní zákazníci mohou komentovat zboží.

Košík  

(prázdný)