Reklama

Samolepící měkčení na zbraně 5x40mm

Samolepící měkčení na zbraně 5x40mm

Ukaž obrázky

Pěnová hmota vhodná jako měkčení dřevěných zbraní, do žlábků měkčených mečů nebo na rubové strany měkčených šavlí. Dají se z ní také poslepovat v podstatě jakékoli tvary včetně vrhacích zbraní. Tento rozměr je uveden v návodu na výrobu tesáku.

Detaily


5,00Kč


Uvedená cena je za proužek 10cm. Výsledná délka proužku, který Vám zašleme, je tedy 10cm krát počet Vámi objednaných kusů. (Pokud například potřebujete 2m, objednejte 20ks.)

  • Výška 5mm
  • Šířka 40mm
  • Délka 10cm
Od Komentář
2012-06-03 David S... Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by se tímto měkčením dal obalit i dřevěný meč? A v případě, že by to bylo možné, jaké množství by asi bylo potřeba na 1m dlouhou čepel. Děkuji

Hobiti: Dobrý den, dřevěný meč by obalit šel, použité množství záleží především na tom, jaké máte očekávání od výsledné měkkosti a estetičnosti zbraně. Obecně ale vyměkčené dřevěné zbraně moc hezky nevypadají, ať použijete cokoli;) Doporučujeme spíše vyrobit měkčený meč samostatně na základu z laminátového jádra.
2011-11-26 Jaroslav M... Rád bych se zeptal, jestli šířka této pásky je oprvadu 40mm, protože v "TECHNICKÁ DATA" je napsáno šířka 30mm. Děkuji

Hobiti: Je opravdu 40mm v Technických datech je chyba vzniklá kopírováním při zadávání nového produktu.

Pouze registrovaní zákazníci mohou komentovat zboží.

Košík  

(prázdný)