Reklama

Metráž lněného plátna - hrubé

Metráž lněného plátna - hrubé

Bělené lněné plátno s gramáží 237g/m2. Cena je uvedena za 1 metr běžný.

Detaily


120,00Kč


Vhodný především pro výrobu svrchních vrstev kostýmů, na prošívky apod. Před šitím je dobré len vyprat a vysrážet aby se nesrazil jako ušitý kostým.

  • Šířka 160cm
  • Materiál 100% len
  • Gramáž 250g/m2
Od Komentář
2013-05-04 Michal B... dobrý den, sháním materiál na prošívanici z vikingského období a zajímalo by mne, zda je vhodnější len, nebo bavlněné plátno, které zde nabízíte. děkuji

Hobiti: Dobrý den, kvalitou jsou vhodné oba materiály, historicky je samozřejmě vhodnější len.
2011-12-18 David P... Len je dosti hrubý, těžký, tuhý a mačkavý, díky čemuž vypadá velice autenticky a je bezpochyby skvělý na prošívané zbroje. Někomu by se mohla zdát vazba příliš řídká, ale po vyprání se vazba stáhne a látka se asi o 4% srazí, a tedy z šíře 160 cm vám zůstane 150 cm - je vhodné s tím předem počítat.
2011-09-14 Martin B... Dobrý den
Chtěl bych se zeptat jak je toto plátno vhodné na prošívanou zbroj pod kroužkovku, z té fotografie se zdá že přes to je vidět... zajímalo by mě jakou to má gramáž na 1bm a ppřípadě i nějaké zkušenosti...

děkuji

Hobiti: Dobrý den, vlna pod kroužkovku moc vhodná není, je hodně jemná a tenká. Pod kroužkovku je lepší len nebo bavlna, obojí je hodně pevné plátno, které se hned tak neprotrhne.

Pouze registrovaní zákazníci mohou komentovat zboží.

Košík  

(prázdný)