Reklama

Jednoruční meč Rytíř, měkčený

Jednoruční meč Rytíř, měkčený

Ukaž obrázky

Měkčený meč vyrobený podle tvaru klasických středověkých zbraní.

Detaily


1 050,00Kč


Meč má laminátové jádro, které se jen tak nezlomí, měkčení 2cm a vše je kryto textilním pláštěm. Meč je měkčený vysoce odolnou pěnovou hmotou a lze ho díky tomu použít i při šermu s dřevěnými zbraněmi. Dřevěný jílec je omotaný kůží a je ho možné kompletně rozebrat, což výrazně zjednodušuje a zlevňuje např. opravu záštity.

Meč je vyvinut speciálně pro prostředí českých dřeváren a LARPů, kde jsou běžným jevem dřevěné zbraně a kovové části zbrojí. Vyhovuje také pravidlům DAK, ASF, Fas.

Dvouletá záruka se vztahuje na vše kromě měkčení, měkčení je potřeba po zhruba 15ti akcích, dle zuřivosti šermu :), opravit. Po boji se mohou objevit drobné trhliny v textilním plášti kryjícím pěnovou hmotu, které nijak nesnižují funkčnost zbraně dají se v případě potřeby snadno opravit. Cena opravy měkčení je cca 1/3 ceny zbraně.

 

Meč vyrábíme ve dvou délkách 90cm a 100cm. Přičemž 100cm doporučujeme kvůli lepším vlastnostem dovážit.

  • Délka 90cm
  • Materiál laminátové jádro, pěnová hmota
Od Komentář
2016-05-16 Kvído K... Chtěl bych se zeptat, kolik váži tento jednoruční meč a kolik jednoruční meč Gotika ?
2014-05-05 Jiří H... Kolik váží tento meč ?
2014-01-08 Cyril G... Aký by sa k tomuto meču hodil závesník
2012-04-06 Martin B... Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by se k tomuto meči nedala v základu přimontovat železná hlavice "Mince" a pokud ano, v jakém cenovém rozmezí by se meč pohyboval.

Hobiti: Dobrý den, hlavici je možné přimontovat, ceny se pohybují podobně jako u měkčených gotických mečů, záleží na konkrétních vlastnostech meče. Na přesné ceny je lepší domluvit se po mailu podle toho, co přesně potřebujete.
2011-08-10 Adam H... kolik váží ten jeden a půl ruční meč?

Hobiti: Záleží na detailech, přesné délce, typu hlavice atd. Váha se pohybuje zhruba mezi 600-1000g.
2011-07-06 Morgan G... Myslíte že by se tento meč hodil ke skřetovi ?

Hobiti: No, takhle rovný meč by asi skřet nevyrobil. Nicméně skřet může ukrást cokoli, že ano:) Jediné, co by asi nevzal do ruky, jsou elegantní elfí zbraně, ale tento meč je vzhledem velice neutrální, takže ho určitě někde ukrást mohl.

Pouze registrovaní zákazníci mohou komentovat zboží.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně žádné nové zboží