Reklama

Jednoruční meč Rytíř, měkčený

Jednoruční meč Rytíř, měkčený

Ukaž obrázky

Měkčený meč vyrobený podle tvaru klasických středověkých zbraní.

Detaily


1 050,00Kč


Meč má laminátové jádro, které se jen tak nezlomí, měkčení 2cm a vše je kryto textilním pláštěm. Meč je měkčený vysoce odolnou pěnovou hmotou a lze ho díky tomu použít i při šermu s dřevěnými zbraněmi. Dřevěný jílec je omotaný kůží a je ho možné kompletně rozebrat, což výrazně zjednodušuje a zlevňuje např. opravu záštity.

Meč je vyvinut speciálně pro prostředí českých dřeváren a LARPů, kde jsou běžným jevem dřevěné zbraně a kovové části zbrojí. Vyhovuje také pravidlům DAK, ASF, Fas.

Dvouletá záruka se vztahuje na vše kromě měkčení, měkčení je potřeba po zhruba 15ti akcích, dle zuřivosti šermu :), opravit. Po boji se mohou objevit drobné trhliny v textilním plášti kryjícím pěnovou hmotu, které nijak nesnižují funkčnost zbraně dají se v případě potřeby snadno opravit. Cena opravy měkčení je cca 1/3 ceny zbraně.

 

Meč vyrábíme ve dvou délkách 90cm a 100cm. Přičemž 100cm doporučujeme kvůli lepším vlastnostem dovážit.

  • Délka 90cm
  • Materiál laminátové jádro, pěnová hmota
Od Komentář
2016-05-16 Kvído K... Chtěl bych se zeptat, kolik váži tento jednoruční meč a kolik jednoruční meč Gotika ?
2014-05-05 Jiří H... Kolik váží tento meč ?
2014-01-08 Cyril G... Aký by sa k tomuto meču hodil závesník
2012-04-06 Martin B... Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by se k tomuto meči nedala v základu přimontovat železná hlavice "Mince" a pokud ano, v jakém cenovém rozmezí by se meč pohyboval.

Hobiti: Dobrý den, hlavici je možné přimontovat, ceny se pohybují podobně jako u měkčených gotických mečů, záleží na konkrétních vlastnostech meče. Na přesné ceny je lepší domluvit se po mailu podle toho, co přesně potřebujete.
2011-08-10 Adam H... kolik váží ten jeden a půl ruční meč?

Hobiti: Záleží na detailech, přesné délce, typu hlavice atd. Váha se pohybuje zhruba mezi 600-1000g.
2011-07-06 Morgan G... Myslíte že by se tento meč hodil ke skřetovi ?

Hobiti: No, takhle rovný meč by asi skřet nevyrobil. Nicméně skřet může ukrást cokoli, že ano:) Jediné, co by asi nevzal do ruky, jsou elegantní elfí zbraně, ale tento meč je vzhledem velice neutrální, takže ho určitě někde ukrást mohl.

Pouze registrovaní zákazníci mohou komentovat zboží.

Košík  

(prázdný)