Reklama

Lepidlo UHU Power 45g

Lepidlo UHU Power 45g

Universální čiré lepidlo nové generace s vysokou pevností vyvinuté pro lepení všech slepitelných materiálů.

Detaily


80,00Kč


Vlastnosti:

Toto polyuretanové lepidlo je svými vlastnostmi a oblastmi použití převratnou změnou ve způsobu, technologii a výsledcích lepení. Odolává horké vodě, čistícím prostředkům, ředěným louhům, kyselinám, alkoholu a teplotám od −20 °C do +90 °C. Chemopren se může jít zahrabat:)

Rozsah použití:

Lepí spolehlivě všechny materiály s výjimečnou pevností. Vhodné zejména pro lepení a opravy dřeva, tvrzených i měkčených plastů, keramiky, skla, kovů, kůže, gumy, textilu, plsti, korku, kartonu apod. Měkčené plasty jako vinyl je možné lepit i pod vodou. Není vhodné pro lepení PP, PE, teflonu a silikonu.

Návod k použití:

Lepené části musí být čisté, suché a odmaštěné. Zejména pro porézní materiály použijte jednostranné lepení: lepidlo naneste na jednu stranu a díly k sobě přitlačte. Pro neporézní materiály použijte oboustranné (kontaktní) lepení: lepidlo naneste na obě strany lepených dílů, nechejte 5?10 minut zaschnout. Potom díly krátce a silně přitlačte k sobě.

Od Komentář
2023-02-13 Jan S... Je tohle lepidlo použitelné i pro lepení barefoot sandálů kůži a gumovou podrážku k sobě? Jde mi hlavně o to, aby zůstala zachovaná pružnost podrážky a nestalo se z toho prkno.
2022-03-31 Daniel Rac. Po zkušenostech s UHO Chemopren už nikdy, prolepoval jsem spoje velkého stanu Chemem a nedržel ... Navíc kde vámi lepidlo přeteče zůstanou hnusné fleky... UHO drží a je průhledné. A drží fakt fest. Možná dodám že je pružné což byla informace kterou jsem zde nenašel. A uvítal bych zde možnost velkého balení v plechovce :) takhle jsem musel ke konkurenci :/
2020-06-13 Veronika H... Dobrý večer,
Chtěla bych si udělat šípy a lepit je celé tímto lepidlem. Na kolik šípu to tak cca vyjde?
Díky
Hobiti: u šípů s dvěma letkami vyjde balení na cca 40 kusů. U šípů s třemi letkami vyjde balení na cca 25 kusů
2016-06-09 šimon n... Slepi telecí kůži, laminát a poreten k sobě?   Hobiti: ano slepí.
2015-05-31 petr V... Mam dotaz slepi pekne i kuži a vydrzi i napor vody Hobiti: vydrží i vodu
2012-11-18 Petr H... Nedávno jsem si jedno koupil. Martine obsah je 45ml a mělo by ti to vpohodě vyjít. Mimochodem lepí skvěle.
2012-02-26 Martin C... Chtěl bych se zeptat jaký má obsah tohle lepidlo, popř. vyjde mi na 2 či 3 tesáky?

Hobiti: Obsah lepidla je 48ml. Jestli Vám vyjde záleží na tom, jak ho chcete využít. Při použití podle našeho návodu na tesák vyjde určitě i na víc tesáků.

Pouze registrovaní zákazníci mohou komentovat zboží.

Košík  

(prázdný)
Reklama