Reklama

Laminátové jádro 5x30mm

Laminátové jádro 5x30mm

Ukaž obrázky

Laminátový profil vhodný jako jádro měkčených zbraní nebo lučiště kuší.


150,00Kč


  • Výška 5mm
  • Váha 370g
  • Šířka 30mm
Od Komentář
2012-11-20 Petr H... Dobrý den chtěl sem se zeptat kdybych chtěl udělat kuši jak moc by to lučiště mělo být dlouhé? ... prosím odpovězte na mail Nutn@seznam.cz předem děkuji za odpověď.

Hobiti: Ohledně speciálních objednávek prosím pište na náš mail, zde není jistota, že si Vašeho dotazu včas všimneme, ani prostor na odpověď, zvláště když Vám většinou ještě potřebujeme položit doplňující otázky.
2012-05-31 Denis Š... dobry den, kdybych chtěl na některých místech laminát ztenčit, třeba o 1 cm, je velká pravděpodobnost že to v tom místě praskne?
Budu si totiž dělat Achilleuv meč a ten je uprostřed ztenčen

Hobiti: Dobrý den, ztenčovat laminát je především velmi nepříjemná práce a nedoporučujeme ji provádět bez ochrany úst a nosu, aby se předešlo vdechnutí materiálu.
U měkčených mečů je lepší použít jádro rovné a tvar čepele dotvarovat měkčením. Můžete použít EVA karimatku, která se dá řezat nebo brousit do potřebných tvarů. Nebo různé vrstvy různě širokých proužků samolepícího měkčení, které opět seříznete do potřebného tvaru. Případně samozřejmě můžete použít různě vypodložené měkčení ostří. Další typy ohledně tvarování měkčení najdete v našem návodu na výrobu tesáku.

Pouze registrovaní zákazníci mohou komentovat zboží.

Košík  

(prázdný)